Naše služby

Výroba OK

Výrobní škála společnosti TRIFER sahá od malých ocelových konstrukcí až po středně těžké konstrukce určené pro nejširší spektrum zákazníků. Používané materiály jsou od běžně požadovaných ocelí, přes nerezavějící až pro speciální materiály. Samozřejmostí dodávky je tzv. „Dodavatelská dokumentace“ pro zabezpečení jakosti a kompletnosti dodávky.

Obrábění

Ve snaze o kompletní dodávky výrobků naše společnost nabízí také práce na obráběcích strojích. Naši zkušení pracovníci Vám rádi poradí s vhodnou volbou materiálů, navrhnou způsob obrábění a způsoby tepelné a povrchové ochrany výrobků.

Montážní práce

z důvodů požadavků zákazníků na dodávky technologických celků „Na klíč“ nabízí naše společnost kromě dodávky samozřejmě také montáže a demontáže technologií, uvádění celků do provozu buď námi samotnými, nebo ve spolupráci s naší sesterskou společností MEKAP s.r.o..

Servis

Naše firma je výhradním servisním partnerem německé firmy Collomix pro celou Českou a Slovenskou republiku. Firma Collomix se zabývá výrobou strojů pro míchání a zpracování všech typů barev a omítek.Tým servisních pracovníků je schopen opravy jak na naší dílně, tak i servisního zákroku přímo u zákazníka